Okrašlovací spolek Stupárovice, z.s.

Činnost spolku

 

Když jsme vyráběli a instalovali na návsi u Vánočního stromku Valentýnské srdce, netušili jsme, jaký to bude mít dosah. Tolik návštěvníků naší návsi jsme ještě nezažili. Zažili jsme, že se tu dokonce stály fronty na focení. Děkujeme všem, kdo se na něj přišli podívat a vyfotit se u něj.

Konec Vánoc

09.01.2022

Odstrojili jsme náš Vánoční stromek na návsi, odinstalovali světelnou výzdobu stromů, altánu a demontovali a uklidili betlém.

Sraz byl v 10.00h u betlému na návsi ve Stupárovicích. Vzali jsme sebou špekáčky, něco k nim, čaje se slivovicou, či rumem podle chuti a taky krmení pro zvěř, aby našla taky trochu sváteční stůl prostřený, alespoň mrkví z přebytků pěstební sezóny. Šli jsme po cestě na bývalé železniční trati do Hostačova, u hnojiště zatočili k rybníkům a k brokové...

Vánoční Kuba, aneb Americké Vánoce z předválečných let za doprovodu koled Binga Crosbyho. Taky jsme u této příležitosti nazpívali Rybovu mši pro domov pro seniory Senecura v Havířově a poslali jsme jim trochu radosti v tento sváteční čas (vědouc, že nejsme žádní umělci jen srdcaři!)