Okrašlovací spolek Stupárovice, z.s.

Činnost spolku

 

Dne 4. - 10.12.21 proběhla sbírka pro depozit pro psy Beruška. Akce byla propagovaná v tisku a na sítích a zúčastnilo se jí mnoho lidí z okolí. Vybrali jsme plná tři auta dárků, které jsme odvezli 11.12. přímo do místa depozitu.

Poprvé jsme rozsvítili na návsi naši jedličku a taky náš betlém, na kterém jsme pracovali celý podzim. Navíc jsme vánočně vyzdobili i altán a nasvítili i hrušně na návsi. Naše pozvání pak přijal i pan starosta GJ Pavel Kopecký, který nám řekl pár hřejivých slov. Paní Olinka Fialová s námi zazpívala vánoční koledy, kdo neznal texty, byly pro ně...

Naše klubovna ožila Vánocemi už více než týden před adventem a to protože se zde konaly vánoční dílničky s výrobou dekorací a věnců právě pro toto období. Naše krásnější část spolku vytvořila krásná dílka pro pravou domácí vánoční pohodu, ale také pro vánoční ozdobení altánu na návsi.

13.11.2021 jsme se sešli v klubovně spolku na sportovním klání memorialu Petra Katrnošky - Stupárovické šipce. Boj to byl lítý, ale férový, užili jsme si sebe, přátel, dobrého jídla i pití a hlavně sportu.